رشته یا تراوش به همراه گرمای بیش از حد

رشته یا تراوش به همراه گرمای بیش از حد

رشته و یا تراوش

رشته (در غیر این صورت به عنوان تراوش، سبیل، و یا “مو” چاپ شناخته می شود) هنگامی رخ میدهد که رشته های کوچک پلاستیک در پشت بر روی یک مدل ۳D چاپ باقی مانده است. دلیل این امر معمولا به تراوش پلاستیکی از نازل در حالی که اکسترودر در حال حرکت به یک مکان جدید. خوشبختانه، چندین تنظیمات در Simplify3D است که می تواند با این موضوع کمک کند. تنظیمات رایج ترین استفاده می شود که برای مبارزه با خاتم بیش از حد چیزی است که به عنوان جمع شناخته شده است.

توخالی بودن پرینت سه بعدی

اگر جمع فعال است، زمانی که اکسترودر انجام شده است چاپ یک بخش از مدل خود را، رشته خواهد شد به عقب به نازل کشیده به عنوان یک اقدام متقابل در برابر تراوش عمل می کنند. هنگامی که زمان برای شروع دوباره چاپ آن است، رشته خواهد شد به نازل تحت فشار قرار دادند به طوری که پلاستیکی یک بار دیگر آغاز می شود اکسترودر از نوک. برای اطمینان از جمع فعال است، بر روی “تنظیمات ویرایش روند” و کلیک بر روی زبانه اکسترودر. اطمینان حاصل شود که گزینه انقباض برای هر یک از اکسترودر خود را فعال کنید. در بخش زیر ما را به تنظیمات انقباض مهم و همچنین چندین تنظیمات دیگر که می تواند به مبارزه با خاتم استفاده می شود، مانند تنظیمات دما اکسترودر مورد بحث است.

گرمای بیش از حد

پلاستیک که خارج اکسترودر شما ممکن است در هر نقطه ۱۹۰-۲۴۰ درجه سانتیگراد باشد. در حالی که پلاستیکی است که هنوز هم گرم، قابل انعطاف آن است و به راحتی می توانید به شکل های مختلف تشکیل می شود. با این حال، به عنوان آن را سرد، آن را به سرعت جامد می شود و شکل خود را حفظ. شما باید برای رسیدن به تعادل درست بین دما و خنک کننده به طوری که پلاستیک خود را آزادانه می توانید از طریق نازل جریان است، در مرکز پرینتر های سه بعدی تهران رشته یا تراوش به همراه گرمای بیش از حد را اما می تواند به سرعت سفت برای حفظ ابعاد دقیق ۳D چاپ بخشی خود را.

اگر این تعادل به دست آمده است، شما ممکن است شروع به متوجه برخی از مسائل که در آن کیفیت چاپ خارج از بخش خود را به عنوان دقیق و تعریف شده به عنوان شما می خواهم نیست. همانطور که شما می توانید در تصویر در سمت چپ، رشته اکسترود در بالای هرم بود قادر به سرد به سرعت به اندازه کافی برای حفظ شکل آن است. بخش زیر چند علل شایع برای گرم شدن و چگونگی پیشگیری از آنها را بررسی کند.
رشته یا تراوش به همراه گرمای بیش از حد را از ما سوال کنید.

1 پاسخ
  1. رضاعلی
    رضاعلی says:

    سلام عزیزان دانشکاهی بنده تحصیلات دانشگاهی ندارم و بسیار از عملکرد دانشکاها در رابطه با صنعت شاکی هستم حتآ در مهندسی معکوس یک کارکر تعمیر کار مکانیک هستم و افتخار شاکردی خارجیها را دارم و در سن ۵۴ سالکی و با تجربه کاری ۲۵ سال در این شغل از خارجی بودن همه ی محصولات مثل سواری پراید خجالت میکشم و به مشکلی که پی بردم تنبلی و تن پروری و جویای پست و ریاست در تحصیل کرده ها عامل عقب ماندکی ماست چون استادی خارجی داشتم در نصب تجهیزات فولاد با سن ۷۲ سال که بیشتر از بنده که در ۳۸ سالکی بودم در اجرای کار فعال بود و به قول یکی از استادان اقای مهندس بیژن دیبای هنر نزد ایرانیان است و بس اگر خواهان ساخت هستیم حتآ در حد مهندسی معکوس باید حمت کنیم و شروع بکار کنیم و نترسیم از کرمای کورهای ریختگری و نکاهمان به sinsyو تجهیزات پیشرفته نباشد با آزمون و خطاع باید پیش برویم و آزمیشگاه محصولات چینی نباشیم به دولت هم نباید نکاه کنیم. این نظر بنده است و اکر عمری برایم باقی باشد بنده نیز از جای شروع خواهم کرد .با احترام رضاعلی محمدی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *